Srdce Te Fiti a příprava na tábor

Naše vlčata se od podzimu sžívala v nových družinkách. Jsou momentálně rozdělena na pět skupinek, a to na Pantery (nejstarší holky i kluci), Ježky, Kobry (mladší kluci), Kamzíky a Lelky (mladší holky). Celkově oddíl navštěvuje 30 dětí, rovnoměrně rozdělených do družinek, jen v nejstarších Panterech máme 8 dětí.

Ješně před Vánoci všechny družinky obdržely tajemné zelené kameny, které se zdají být srdcem bohyně Te Fiti, které, jak se domníváme, jí je třeba vrátit.

Na začátku nového roku jsme dostali na microSD kartě namluvenou zprávu od našeho starého známého Široka, který prozradil další informace o tom, co nás čeká. Naším úkolem je postavit katamaran, na kterém bychom se mohli plavit po širém oceánu a najít tak vše potřebné k tomu, abychom mohli zachránit Te Fiti a vrátit jí její ukradené srdce.

Družinky začaly boj o první části katamaranu už v lednu, a i když některé pokusy nebyly úspěšné, poctivě se snaží na sobě pracovat tak, aby Širokovi dokázaly svou připravenost k vyplutí na oceán. Podle jeho zprávy nás čeká dlouhá cesta na ostrov Motunui, která by měla skončit v červenci. A jak to tak vypadá, v červenci máme mít tábor, tak se zdá, že to hlavní se bude odehrávat právě tam.

Příspěvek byl publikován v rubrice Články, Úvod, Vlčata. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.