Lesní zvířátka nakrmena, Betlémské světlo rozdáno – vzhůru do roku 2013 !!!

Na tradiční vánoční nadílku pro zvířátka nám tentokrát počasí přálo – přestalo pršet a dokonce vysvitlo i sluníčko. Díky tomu se krmičů kbelské divé zvěře 24. prosince dopoledne v centrálním parku sešlo okolo čtyřicítky – převážně rodiny s dětmi.

Po úvodních koledách jsme se přesunuli do lesoparku, kde si každý vybral stromeček dle svého vkusu a ozdobil ho jablíčky, kukuřicí, chlebem, mrkví , semínkovými koulemi nebo dokonce lojem. A abychom zvířátkům nezáviděli, i my jsme se zakousli do vánočního cukroví, které oddílové maminky doma napekly. A pak jsme se s plnými bříšky věnovali zpěvu koled za doprovodu kytary, houslí a flétny.

A když se konečně začalo rozdávat Betlémské světlo, byla vánoční nálada dokonalá. Svátečně naladěni jsme se vrátili domů a jedno je už teď jasné: za rok na Štědrý den se zase uvidíme v 10 hodin u tunelu!

Fotky ze Štědrého dne můžete vidět v naší fotogalerii, nebo na stránkách městské části v galerii pana Petra Váni (kterému děkujeme za nafocení akce).

Kromě toho chystáme i další akce pro veřejnost – k vidění budeme například na kbelském masopustu po boku KRC CoByDup, na jaro připravujeme vycházku za objevováním kbelské přírody. Sledujte naše internetové stránky!

Příspěvek byl publikován v rubrice Články, Úvod. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.